chcesz zapisać dziecko do naszego przedszkola?

zrób to w trzech prostych krokach

Do Przedszkola Niepublicznego "Wyspa Przedszkolaka"

przyjmowane są dzieci w wieku 2,5- 6 lat

Dzieci przypisywane są do grup według wieku:

KOTKI                                                          RYBKI

2,5-4 lat                                                      4-5 lat

oraz 6-latki realizujące "zerówkę"

ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA

zapisy dzieci do przedszkola odbywają się przez cały rok. Formularz rejestracyjny możesz złożyć w dowolnym momencie. dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.

Nie udało ci się odnaleźć informacji, które cię interesują? Chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące cię pytania zanim umówisz się na spotkanie?

Możesz śmiało wysłać zapytanie korzystając z formularza zamieszczonego poniżej

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

TUTAJ

1 - Zapoznaj się z naszą ofertą

Dzięki temu zdobędziesz najważniejsze informacje na temat naszego przedszkola  a podczas rozmowy rekrutacyjnej łatwiej będzie ci zadawać pytania.

Na wszystkie chętnie opowiemy :-)

2 - skontaktuj się z nami

W celu umówienia spotkania zadzwoń lub napisz. Wszystkie namiary znajdziesz

3- złóż formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny to dokument pozwalający na zapisanie dziecka do przedszkola. Złożenie tego dokumentu nie wiąże się z żadnymi opłatami. Możesz wypełnić formularz na miejscu lub pobrać go i wypełnić w domu. Dostarcz go wówczas na umówione spotkanie.

"FORMULARZ REJESTRACYJNY" znajdziesz

Adres: Ul. M. Boguckiego 52 A 80-690 Gdańsk                tel. 691 837 209                    e-mail: wyspa.przedszkolaka@wp.pl